sunRE

  • Facebook
  • Youtube
NIERUCHOMOŚCI - BEZ PROWIZJI
Rusztowania elewacyjme: wynajem i sprzedaż
Rusztowania elewacyjme: wynajem i sprzedaż
Oferujemy państwu wynajem oraz sprzedaż konstrukcji które umożliwiają komfortową oraz bezpieczną pracę na wysokościach. Proponujemy rusztowania elewacyjne „Platino” z systemem plattac które charakteryzują się niezwykła stabilnością a także prostotą złożenia.
Ogrodzenia tymczasowe: wynajem i sprzedaż
Ogrodzenia tymczasowe: wynajem i sprzedaż
Oferujemy państwu wynajem oraz sprzedaż ogrodzeń tymczasowych, służących do szybkiego i skutecznego ogrodzenia placu budowy oraz zabezpieczenia terenu przed niepożądanym wtargnięciem czy przebywaniem tam osób niepowołanych.
Szalunki: wynajem
Szalunki: wynajem

Witamy na naszej stronie

Liczymy na to że działanie naszej witryny da Państwu możliwość zapoznania się z naszymi wyjątkowymi ofertami i sprawi, że znajdą Państwo coś dla siebie. Na stronie umieszczone są informacje, dzięki którym mogą Państwo na bieżąco śledzić wszelkie oferty wynajmu nieruchomości, miejsc pod reklamę, wynajmu rusztowań, ogrodzeń tymczasowych oraz szalunków. Mamy nadzieję, że będą Państwo usatysfakcjonowani działaniem naszej strony www.SunRE.pl. Mamy również nadzieję, że strona stanowić będzie dla Państwa źródło informacji na temat naszej firmy oraz oferowanych usług. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 
Tam gdzie liczy się bezpieczeństwo, wysoka jakość oferowanych usług oraz fachowa obsługa tam jest SunRE!

Kontakt

SUN REAL ESTATE

Wynajem Własnych Nieruchomości,
Wynajem i Sprzedaż Rusztowań,
Wynajem i Sprzedaż Ogrodzeń Tymczasowych,
Wynajem Szalunków


ul. Bema 39
65-170 Zielona Góra

Centrala tel. 661 40 00 40
Biuro tel. 607 845 658
e-mail: rusztowania@sunre.pl